Zentiva jaunumi

Balsojumā Zentiva vēlreiz nosaukts par labāko darba devēju Čehijā

Konkursā „TOP Employers” Prāgā jauniešu balsojumā Zentiva vēlreiz nosaukts par prestižāko darba devēju veselības aprūpes un farmācijas nozarē. Balsojumā pievilcīgāko uzņēmumu un iestāžu sarindošanā piedalās studentu un absolventu apvienība.

Ikgadējās aptaujas „TOP Employers” mērķis ir informēt studentus par to, kuri uzņēmumi ir labākie darba devēji, topošajiem absolventiem gatavojoties uzsākt savu profesionālo karjeru. Pagājušajā gadā kā šīs programmas segments tika iekļauta Veselības aprūpes un farmācijas kategorija, un abu gadu aptauju rezultāti rāda, ka Zentiva ir pārliecinoši prestižākais darba devējs farmācijas nozarē.

„Šis apbalvojums mums ir ļoti svarīgs. Jauni zinātnieki veido būtisku mūsu komandas daļu, un viņu ieinteresētība mūsu uzņēmumā ir pagodinoša,” norāda Filips Hrubijs (Filip Hrubý), Sanofi un Zentiva preses pārstāvis Čehijā. 

„Tāpat esmu ļoti gandarīts par to, ka studenti joprojām šo jomu uzskata par pievilcīgu. Jau daudzus gadus mēs esam darījuši visu, kas ir mūsu spēkos, lai atbalstītu jaunos talantus, cieši sadarbojoties ar daudzām koledžām,” piemetina Filips Hrubijs. 

Konkursa ietvaros savu balsi nodeva 10 413 studenti ar labākajiem akadēmiskajiem rādītājiem.

Gala rezultāti Veselības aprūpes un farmācijas kategorijā ir šādi:

  1. Sanofi / Zentiva
  2. Motolas mācību slimnīca
  3. Bayer
  4. AGEL
  5. Centrālā militārā slimnīca

Aktualizēts: 10. februāris 2017

Zentiva ir trešais* lielākais un visātrāk augošais patentbrīvo medikamentu uzņēmums Eiropā.