Kvalitatīvi patentbrīvie medikamenti no Zentiva

Zentiva

MĒS ATTĪSTĀM

Attīstot izpēti un progresu, mēs veicinām inovācijas lai atrastu jaunus veidus kā piegādāt augstas kvalitātes un pieejamus medikamentus. Mūsu starptautiskā komanda pulcē Speciālistus no visas Eiropas, ieskaitot rūpniecības nozares zinātniekus un akadēmiskos partnerus no universitātēm visā Eiropā.

Mūsu pasaules līmeņa ražošanas un izpētes centrā Prāgā strādājošie eksperti pielieto augstākās klases zinātniskās metodes un mūsdienīgāko aprīkojumu. Mēs atbalstām inovācijas, paplašinot savu visaptverošo terapeitisko produktu klāstu, lai veicinātu produkta izaugsmi pēc patenta termiņa beigām.

Mēs turpinām strādāt sabiedrības labā, izstrādājot zāles ar pievienoto vērtību, radot jauninājumus jau esošajiem produktiem un uzlabojot pacientu pieredzi, lai sasniegtu labākus rezultātus.

Zentiva

MĒS RAŽOJAM

Ar plašu ražošanas tīklu un vadošajām ražotnēm Prāgā un Bukarestē, mūsu ražošanas un piegādes ķēžu potenciāls ir kā ģenērisko un bezrecepšu zāļu spēkstacija Eiropas sirdī. Mūsu rūpnīcu kapacitāte spēj nodrošināt augstas kvalitātes un pieejamas cenas medikamentu ražošanu un piegādi, lai palīdzētu miljoniem pacientu..

Mūsu ražošanas tīkls un elastīgās piegādes ķēdes ir ļoti svarīgas, lai nodrošinātu nepārtrauktību veselības aprūpē lielam skaitam cilvēku, kas pašlaik ir svarīgāk nekā jebkad agrāk. Mēs pastāvīgi investējam līdzekļus, lai uzlabotu un paplašinātu mūsu ražošanas iespējas, optimizētu produktivitāti vienlaikus pilnveidojot procesus.

Zentiva

MĒS KALPOJAM

Mūsu pārliecība ir, ka pieejama veselības aprūpe ir tiesības, nevis privilēģija. Tagad vairāk kā jebkad cilvēkiem ir nepieciešama plaša pieeja augstas kvalitātes un pienemamas cenas zālēm. Mēs lepojamies, ka mūsu ģenērisko un bezrecepšu zāļu portfelis aktīvi atbalsta pacientu ikdienas veselības aprūpes vajadzības, vienlaikus palīdzot valdībām visā Eiropā izveidot un uzturēt ilgtspējīgu veselības aprūpes sistēmu visai sabiedrībai.

Strādājot roku rokā ar veselības aprūpes speciālistiem, farmaceitiem un veselības sistēmas lēmumu pieņēmējiem, mums ir tāda pati sociālā pienākuma izjūta - palīdzēt samazināt izmaksas un uzlabot veselības aprūpes pieejamību. Ar nepārtrauktu paplašināšanos jaunos tirgos un ar mūsu uzvarētāju komandu mēs varam piegādāt vairāk zāļu, kas cilvēkiem vajadzīgas katru dienu, Eiropā un ārpus tās.

Zentiva

MUMS RŪP

Zentiva lepojas, ka ir sociāli atbildīgs uzņēmums ar programmām globālā un vietējā līmenī, kas koncentrējas uz mūsu darbiniekiem, partneriem un planētu. Mūsu organizācijas izaugsme sniedz mūsu darbiniekiem jaunas iespējas izmantot savu potenciālu, vienlaikus labi pozicionējot mūs darba tirgū, lai piesaistītu labākos talantus un noturētu esošo komandu, kā arī lai nodotu mūsu panākumus nākamajām paaudzēm.

Mūsu PlanetZ programmas mērķis ir palielināt atjaunojamās enerģijas izmantošanu visā mūsu organizācijā, un tās mērķis ir palīdzēt radīt ilgtspējīgu nākotni visiem.

Mēs cenšamies izglītot jaunos farmācijas nozares zinātniekus un inženierus ar tādu iniciatīvu palīdzību kā The Parc un ORBIS, kas savieno talantus ar vadošajiem farmācijas nozares un akadēmiskajiem ekspertiem, visiem kopā strādājot, lai risinātu lielākās problēmas veselības aprūpē.

Zentiva vēsturesākās 15.gadsimtā

Lasīt vairā