Zentiva jaunumi

Zentiva in India

25. oktobris 2019    /    Preses jaunumi

Zentiva Pārņem Uzņēmuma Alvogen Centrālās Un Austrumu Eiropas Biznesa Daļu

Zentiva turpina paplašināt savu ģeogrāfisko ietekmi un papildina savu produktu portfeli ar patentbrīvajiem un bezrecepšu medikamentiem

PRĀGA / SOFIJA, 2019. gada 25. oktobris - Zentiva paziņo par līguma parakstīšanu ar uzņēmumu Alvogen, lai par neizpaužamu summu pārņemtu šī uzņēmuma Centrālās un Austrumeiropas biznesa daļu.

Alvogen Centrālās un Austrumeiropas tirgu veido vairāk nekā 200 patentbrīvi un bezrecepšu medikamenti dažādās terapeitiskajās nozarēs, ko pārstāv tādi plaši atzīti zīmoli kā Lactacyd, Persen, EuBiotic un daudzi citi, ar vadošajām pozīcijām 14 galvenajos tirgos visā Centrālajā un Austrumeiropā, ieskaitot; Krievijas, Rumānijas, Bulgārijas, Ungārijas, Polijas un Balkānu tirgus.

Nick Haggar, Zentiva izpilddirektors, atzīmē: “Šī biznesa pārņemšana ir lieliski piemērota Zentiva un veicina mūsu stratēģijas izpildi. Zentiva nostiprinās savu vadošo lomu Centrālajā un Austrumeiropā, vienlaikus paplašinoties jaunos tirgos un ievērojami palielinot specializēto un bezrecepšu medikamentu portfeli. Mēs plānojam uzņemt Zentiva kopienā vairāk nekā 1000 jaunus darbiniekus no Alvogen Centrālās un Austrumeiropas komandas. Kopā mēs būsim vēl stiprāki, jo mēs turpināsim strādāt pie savas galvenās misijas - piegādāt augstas kvalitātes un pieejamas zāles cilvēkiem Eiropā un ārpus tās.”

Šis darījums apvieno divus vadošos patentbrīvo un bezrecepšu medikamentu uzņēmumus Centrālās un Austrumeiropas reģionā un sniegs papildus priekšrocības, plašāku produktu portfeli, ģeogrāfisko ietekmi un kultūru. Paredzams, ka darījums tiks noslēgts un apstiprināts 2020. gada pirmajā ceturksnī.

“Atdalot Eiropas biznesu, mēs koncentrēsimies uz mūsu turpmāko stratēģisko attīstību, izaugsmi un paplašināšanos citās jomās. Izmantojot uzņēmumu pārņemšanu un spēcīgas partnerattiecības Āzijas reģionā un turpinot ieguldījumus biolīdzinieku attīstībā mūsu saistītajā uzņēmumā Alvotech, mēs varam turpināt augt un noteikt standartus globālā līmenī. Mēs pateicamies saviem kolēģiem par ieguldīto darbu, veidojot vienu no veiksmīgākajiem reģionālajiem uzņēmumiem mūsu nozarē. Mēs ceram sekot apvienotās uzņēmējdarbības ilgstošajiem panākumiem ”, saka Robert Wesman, uzņēmumaAlvogen priekšsēdētājs un izpilddirektors.

2019. gadā uzņēmums Zentiva jau apvienojās ar uzņēmuma Creo Pharma komandu Apvienotajā Karalistē un Solacium Pharma komandu Rumānijā Zentiva. Šī gada septembrī Zentiva ziņoja par ražotnes iegādi Ankleshwar Indijā. Papildus vairāku miljonu eiro ieguldījumiem esošajās ražošanas telpās Prāgā un Bukarestē, Zentiva turpina palielināt savu konkurētspēju, paplašinot tirgus ietekmi un uzlabojot savu ražošanas tīklu un iespējas.

Kontakti medijiem

Ines Windisch
Korporatīvo sakaru un cilvēkresursu nodaļas vadītāja
Tel: (+420) 601 341 444
Epasts: ines.windisch@zentiva.com

Par Zentiva

Zentiva ir augstas kvalitātes zāļu ražotājs, kas piedāvā pieņemamas cenas un apkalpo pacientus Eiropā, kā arī citviet pasaulē. Lepojoties ar īpašu komandu, kurā ir vairāk nekā 3000 cilvēku, un ražotņu tīklu, tostarp flagmaņiem Prāgā un Bukarestē, Zentiva tiecas kļūt par zīmolu un patentbrīvo medikamentu līderi Eiropā, lai vēl sekmīgāk atbalstītu cilvēku ikdienas veselības aprūpes vajadzības.
Zentiva mērķis ir panākt, ka saņemt veselības aprūpi ir tiesības, nevis privilēģija. Vairāk nekā jebkad cilvēkiem ir jānodrošina labāka piekļuve augstas kvalitātes medikamentiem un veselības aprūpei par pieņemamu cenu. Mēs sadarbojamies ar ārstiem, farmaceitiem, vairumtirgotājiem, reglamentējošām institūcijām un valdības iestādēm, lai nodrošinātu ikdienas risinājumus, kas mums visiem ir svarīgi.

Uzziniet vairāk par Zentiva vietnē www.zentiva.com.

Par Alvogen

Alvogen ir globāls, privāts farmācijas uzņēmums, kas nodarbojas ar patentbrīvo, zīmolu un bezrecepšu medikamentu, kā arī biolīdzinieku produktu izstrādi, ražošanu un pārdošanu pacientiem visā pasaulē. Uzņēmumam ir komerciālas vienības 35 valstīs kopā nodarbinot 2800 darbiniekus, un tas pārvalda četrus ražošanas un attīstības centrus ASV, Rumānijā, Korejā un Taivānā. Ziemeļamerika ir Alvogen lielākais tirgus, un citi galvenie tirgi ir Dienvidkoreja, Krievija, Taivāna, Rumānija, Ungārija, Ukraina, Japāna un Ķīna.

Uzziniet vairāk par Alvogen vietnē www.alvogen.com.