Karjera @Zentiva

Mēs uzskatām, ka Zentiva ir lieliska darba vieta. Vai esat kādreiz aizdomājies, cik daudz stundu pavadāt darbā? Tad kāpēc gan to nepadarīt par lielisku pieredzi? Mēs vēlamies, lai jūs izbaudītu katru savas profesionālās dzīves mirkli. Mēs uzņēmumā Zentiva esam aizraujoša ceļa sākumā, un tajā būs lieliskas iespējas visiem cilvēkiem. Mēs jums palīdzam atklāt talantus un ieraudzīt potenciālu. Mēs savos centienos esam vienoti, lai nodrošinātu atvērtu piekļuvi cilvēkiem ikdienā nepieciešamajām zālēm. Mēs zinām — ja darbosimies kā lieliska komanda, kopā varam paveikt daudz.

Talantu tirgus

Uzņēmumā Zentiva mēs vēlamies ļaut īstajiem talantiem darboties īstajā vietā un īstajā laikā. Jūs talantus vēlamies pārvērst par mūsu veiktspēju.
Tā kā mums ir atvērta kultūra talantu un karjeras attīstības ziņā, esam ieviesuši pārvaldību, lai nodrošinātu pastāvīgu dialogu starp darbinieku, vadītāju un cilvēku partneri.
Atvērtie darbi mūsu talantu tirgū ir pārskatāmi. Mēs vēlamies, lai iekšējā komanda apsver karjeras iespējas un dalās pārdomās ar mums. Mēs vēlamies, lai jūs mums pievienotos!

Kā mums pievienoties

Jūs esat klikšķa attālumā no jaunas dzīves sākuma. Vai esat pārliecināts, ka Zentiva ir īstā vieta? Vai jūsu ambīcijas ir līdzīgas mūsu ambīcijām? Vai vēlaties darīt darbu ar prieku un atrast lomu, kas atbilst gaidītajam?
Mēs izvēlamies mūsu nākamos komandas dalībniekus, ņemot vērā viņu godkāri un kvalifikāciju neatkarīgi no tā, kurā dzīves vai karjeras posmā viņi ir, kādas ir to spējas, no kurienes viņi nāk, kādus uzskatus izvēlas vai kādiem dzimumiem pieder.


Atklājiet Zentiva

Daudzveidība un iekļaušana

Uzņēmumā Zentiva mēs esam mēs.
Ikviens no mums liek lietā savus unikālos talantus, lai tuvotos vienam kopīgam mērķim — nodrošināt atvērtu piekļuvi kvalitatīviem, pieejamiem zālēm, kas cilvēkiem ir nepieciešamas ik dienu. Mēs atšķiramies no citiem ar to, kas esam, ko zinām un kā rīkojamies — ar papildu darba iespējām, kas balstās uz stabila pamata. Mēs uzskatām, ka veselības aprūpe ir jāpieskaita pie tiesībām, nevis pie privilēģijām, tāpēc vienlaikus atbalstām un iekļaujam ikvienu. Jēdziens “iekļauties” ir ne tikai daļa no mūsu SuperpowerZ, tas ir mūsu galvās, sirdīs un rokās!

Dzīves pieredze:

Uzņēmumā Zentiva četru paaudžu darbinieki darbojas vienlīdz aizrautīgi, lai ievērotu mūsu apņemšanos. Mums patīk jaunu cilvēku dzīvīgais skatījums un vienlaikus veidojam veiksmes stāstu, pieņemot atbalstu no cilvēkiem ar lielāku dzīves pieredzi.

Spēja:

Mēs apvienojam cilvēkus ar dažādām kognitīvajām, sociāli emocionālajām un fiziskajām spējām un sniedzam viņiem iespēju strādāt kopā. Mēs uzskatām, ka dalīšanās ar ikdienas pieredzi var būtiski mainīt dzīves.

Starpkultūru dzīve:

Uzņēmumam Zentiva ir pievienojušies vairāk nekā 50 tautību cilvēki ar dažādu etnisko izcelsmi. Neskatoties uz ģeogrāfiskajām robežām un kultūras atšķirībām, mēs mācāmies viens no otra un veidojam veiksmes stāstu, izvēloties labāko no visām pasaulēm.

Atvērtība uzskatiem:

Mēs mēģinām izprast viens otru un iemācīties, kā uzskati ietekmē dzīves izvēles un kā cilvēki izvēlas dzīvot savas dzīves. Tāpēc mēs vienādi izturamies pret cilvēkiem ar dažādām reliģijām vai filozofiskajiem uzskatiem.

Dzimums:

Mūsu uzņēmumā mēs aicinām darbiniekus uzticēties savai iekšējai būtībai, lai kas arī būtu mīļotais partneris. Runājot par dzimumu un LGBTQI+ kopienu visos tās līmeņos, mēs vēlamies izveidot līdzsvarotu komandu, jo zinām, ka tas ir SuperpowerZ spēks.

No visādām vietām:

Uzņēmumā Zentiva tiek laipni aicināti cilvēki ar dažādām izglītības pieredzēm un no dažādām nozarēm. Mēs uzticamies mūsu zinātnieku, mūsu reklāmu un nozares līdzdalībnieku un mūsu speciālistu atbalstam.

Šeit varat uzzināt vairāk par daudzveidības un iekļaušanas politiku.

Uzņēmumā Zentiva mēs lepojamies ar...

...mūsu pirmsākumiem, kas meklējami 530 gadus senā pagātnē, kad aptiekai Black Eagle bija mazs uzņēmums, kas apkalpoja Prāgas iedzīvotājus. Šis mantojums ne tikai stiprina mūsu apņemšanos koncentrēties uz klientiem, bet arī mudina pievērst uzmanību nākotnes prioritātēm veselības aprūpes uzlabošanā.

...mūsu dzimumu daudzveidību, kas nodrošina SuperpowerZ darbību. 54% no mūsu darbspēka ir sievietes. 45% sieviešu ir vadošajos amatos, 39% ir augstākajā vadības līmenī un 43% ir jaunāko vadītāju amatos. 42% supersieviešu darbojas ieņēmumu ģenerēšanas jomā, bet 49% — zinātnes, tehnoloģiju un inženierijas jomā. Mūsu mērķis ir līdzsvarot darbspēku.

...taisnīga un līdzvērtīga atalgojuma izmaksu. Sieviešu algas ir par 1,5% zemākas nekā vīriešu algas. Šīs starpības iemesls tika atklāts, kad tika analizētas atšķirības, ņemot vērā darbu saimi, ieņemamo amatu uzņēmumā, pozīciju grupu, darbinieka vecumu, atrašanās vietu un karjeras posmu. Šī analīze tiek veikta katru gadu.

…to, ka mūsu komandu veido četru paaudžu darbinieki ar dažādiem, viens otru papildinošiem skatījumiem. Mazliet vairāk nekā divas trešdaļas no mūsu komandas veido darbinieki vecumā no 30 līdz 50 gadiem, pārējie darbinieki vienādā skaitā ir gan no jaunās paaudzes, kuriem vēl nav 30 gadu, gan no pieredzējušākiem darbiniekiem no vecuma grupas 50 un vairāk gadu.

…to, ka mūsu komandu veido talanti no 51 tautības; mūsu galvenajā birojā kopā strādā 28 tautību darbinieki. Mūsu galvenās trīs tautības ir čehi (40% no kopējā darbspēka un 38% no vadības), rumāņi (25% no kopējā darbspēka un 18% no vadības) un poļi (9% no kopējā darbspēka un 8% no vadības).

...to, ka mūsu pilnībā jaunā Zentiva akadēmija maina veidu, kā mēs attiecamies pret mācīšanos un attīstību. Līdz šim katram darbiniekam esam veltījuši 22 apmācības stundas un 80 EUR un mūsu jaunā pieeja veicinās izaugsmi īstajā virzienā.

…ka, neskatoties uz lieliem pagājušajā gadā veiktiem pārņemšanas gadījumiem, mūsu kopējais apgrozījums ar 14,4% (ieskaitot 7,6% brīvprātīgā apgrozījuma) joprojām bija zem nozares līmeņatzīmes. Galvenie iemesli atlūgumu iesniegšanai galvenokārt bija privāti iemesli, kā arī karjeras iespējas ārpus Zentiva, kad mūsu talanti vēlējās tālāku izaugsmi.

...ka darba izpildes laikā mēs tuvojamies projektam Vision Zero un uzskatām drošību par lielāko prioritāti. Tāpēc varam lepoties, ka 2020. gadā mums nebija neviena fatāla negadījuma, bet traumu rezultātā zaudētā laika likme (Lost-Time-Injury-Frequency rate) attiecībā uz darbiniekiem bija 2,03, bet attiecībā uz līgumdarbiniekiem — 0. Nesen mēs svinējām desmito gadadienu bez darba negadījumiem mūsu P&A centrā. Mēs turpināsim censties, lai sasniegtu Vision Zero mērķi!

...to, ka neraugoties uz COVID krīzi, mūsu uzņēmumā pēdējo trīs gadu laikā ir divkāršojies darbinieku skaits. Pagājušajā gadā mēs pieņēmām darbā 1814 cilvēkus, bet 39% aizņēma iekšējās komandas dalībnieki.

…ka mūsu darbinieki uzskata, ka mēs pret viņiem izturamies taisnīgi un ar cieņu. Mums ir laba sadarbība ar pārstāvjiem no tirdzniecības apvienībām un darba padomes organizācijām, kurās ir 63% no kopējās populācijas. Mēs kopā pieņemam izaicinājumus un arī iespējas, lai tuvotos #HelpZentivaWin.

…ka mūsu brīvprātīgā iniciatīva #WeHelpOthers tika īstenota realitātē, pateicoties mūsu komandu aktīvajai iesaistei visā uzņēmumā Zentiva. 2020. gadā mēs ieguvām vairāk nekā 67 000 EUR naudas ieguldījumu veidā, lai palīdzētu citiem, un vienlaikus ziedojām vai sadarbojāmies ar uzticamiem partneriem ar kopējo vērtību 720 000 EUR.

...to, ka sesto gadu pēc kārtas Čehijas universitāšu studenti mūs ir izvēlējuši kā labāko savas valsts darba devēju Čehijā, farmācijas un veselības aprūpes jomā.

…ka mūsu darbinieki viens otru uzmundrina ar aizrautību, lieliskām sadarbības spējām un biznesa prasmēm. Lai izmērītu iesaisti, mēs visā uzņēmumā katru gadu veicam aptauju, un pēdējās darbinieku dalības līmenis bija ļoti augsts — 91,3%. Tāpat bija vērojams augsts iesaistes indekss — 81%, un mēs visi ar to varam lepoties.