Mēs izstrādājam

Zentiva

Attīstot pētniecību un izstrādi, mēs veicinām jaunievedumus, kas kalpotu kvalitatīvu un pieejamu zāļu piegādē jaunos veidos. Mūsu starptautisko komandu veido darbinieki no visas Eiropas, tostarp nozares zinātnieki un akadēmiskie partneri no universitātēm visā Eiropā.

Mūsu pasaules klases iestādē Prāgā speciālisti izmanto visaugstākās klases zinātniskos pētījumu un vismodernāko aprīkojumu. Mūsu izaugsmi veicina patentu derīguma beigšanās, jo veicinām jaunievedumu ieviešanu, tā paplašinot mūsu visaptverošo terapeitisko līdzekļu portfeli.

Mēs vēl vairāk cenšamies to cilvēku labā, kurus apkalpojam, un izstrādājam zāles ar pievienotu vērtību, kas ir uz jau izveidotu produktu bāzes radīti jaunievedumi. Tas ļauj paplašināt pacientu pieredzi, lai atbalstītu uzlabotus rezultātus.


Mūsu atvērto jaunievedumu programma

Piedāvājot novatorisku priekšlikumu iesniegšanai paredzētu tiešo saiti, mēs paplašinām kopu, no kuras vēlāk varēs izvēlēties zāles ar pievienoto vērtību.
Vai jums ir idejas, kā uzlabot pašlaik pieejamās zāles? Vai jums ir zināma kāda pacienta vajadzība, kas nav apmierināta? Vai jūs redzat iespēju, kā uzlabot administrēšanas kanālus un palielināt klientu atbilstību? Ir tik daudz jomu, kurās varam sadarboties, lai mūsu pacientiem radītu zāles ar pievienoto vērtību. Uzziniet vairāk vietnē https://www.zentiva.com/contact/open-innovation-zentiva.

The Parc

Uzņēmums Zentiva ir The Parc nodibinājuma dalībnieks. The Parc ir farmaceitiskas izpētes platforma, kurā piedāvātās augstskolas absolventu programmas pamatā ir sadarbība starp akadēmiskajiem un nozares partneriem. Tā ļauj risināt reālas problēmas tiešā saistībā ar dažiem mūsdienu lielākajiem izaicinājumiem un ieviest rezultātus tieši reālajos produktos!