Ko mēs apkalpojam

Zentiva

Mēs uzskatām, ka veselības aprūpi vajadzētu pieskaitīt pie tiesībām, nevis privilēģijas. Pašlaik vēl vairāk nekā līdz šim cilvēkiem ir nepieciešama plaša piekļuve kvalitatīvām un pieejamām zālēm. Varam lepoties, ka mūsu zīmola ģeneriskais un OTC portfelis atbalsta cilvēku ikdienas veselības aprūpes vajadzības visā Eiropā, lai būtu iespējams izveidot un uzturēt sabiedrībai paredzētu ilgtspējīgas veselības aprūpes sistēmu.

Darbojoties kopā ar veselības aprūpes speciālistiem, farmaceitiem un lēmumu pieņēmējiem veselības aprūpes jomā, esam nonākuši pie viena uzskata par sociālo pienākumu palīdzēt veselības aprūpes izmaksu samazināšanā un piekļuves uzlabošanā. Gan nepārtrauktā paplašināšanās jaunos tirgos, gan mūsu lieliskā komanda ļauj mums piegādāt vēl vairāk cilvēkiem ikdienā nepieciešamo zāļu gan Eiropā, gan citur.

Zentiva

Uzņēmumā Zentiva mēs aicinām mūsu valsts organizācijas nodrošināt klientu apkalpošanu, ņemot vērā viņu vajadzības. Apmēram puse no tirgiem, kuros darbojamies, ir ārstu vadīti tirgi. Otrajā tirgu pusē ir labi izveidots līdzsvars starp farmācijas vadītiem tirgiem un piedāvājumu/vairumtirgotāju vadītiem tirgiem. Tāpēc uzmanība tiek pievērsta atsevišķi katram tirgum atsevišķi — mēs veidojam komandas un ieklausāmies partneros, lai noskaidrotu viņu vajadzības. Gan nepārtrauktā paplašināšanās jaunos tirgos, gan mūsu lieliskā komanda ļauj mums piegādāt vēl vairāk cilvēkiem ikdienā nepieciešamas kvalitatīvas un pieejamas zāles gan Eiropā, gan citur.

B2B — Iepazīstieties ar Zent2U

Mūsu izaugsmes plāna centrā ir B2B bizness. Mēs esam vadošie izmaksu ziņā efektīvu uroloģijas, kardioloģijas, onkoloģijas un pretsāpju līdzekļu produktu nodrošināšanā, kā arī specializējamies hormonu, sterilo zāļu un kapsulu tehnoloģijās. Mums ir savas attīstības un konkurētspējīgas, kvalitatīvas ražošanas iestādes. Mēs demonstrējam augstu ekspluatācijas intensitāti, katru gadu pārsūtām vairāk nekā 80 produktus un gūstam labumu no globālās reglamentējošās pieredzes.

Uzzināt vairāk vietnē https://www.zent2u.com