Zentiva jaunumi

Zentiva in India

11. septembris 2019    /    Preses jaunumi

Zentiva paplašina savu ražošanas ietekmi globālā līmenī, parakstot līgumu par ražotnes iegādi Anklešvarā, Indijā

PRĀGA / MUMBAJA / ANKLEŠVARA – 2019. gada 11. septembris: Zentiva Group, a.s. paziņo par uzņēmējdarbības nodošanas līguma parakstīšanu ar Sanofi, lai iegādātos šim uzņēmumam piederošo ražotni Anklešvarā, Indijā. Šis darījums palīdzēs nodrošināt pastāvīgu augstas kvalitātes medikamentu piedāvājumu vēl lielākam pacientu lokam, paplašinot Zentiva ražošanas tīkla ietekmes zonu, kā arī padarot to dinamiskāku.

“Zentiva īpašumā esošo ražotņu tīkla paplašināšana ir mūsu nākotnes panākumu galvenais faktors, kas nodrošinās augstākas stabilitātes piedāvājumu Eiropas, kā arī citu valstu iedzīvotājiem. Tas mums ļaus turpināt attīstīt inovācijas, lai sasniegtu darbības izcilību, uzlabotu produktivitāti un paātrinātu izaugsmi,” atklāj Zentiva izpilddirektors Niks Hagārs (Nick Haggar). “Esam apņēmības pilni strādāt pie Anklešvaras komandas un procesu  izaugsmes un panākumiem. Šī būs lielākā ražotne mūsu tīklā, un Indijas komandai būs svarīga nozīme Zentiva turpmākajā darbībā.”

Pieaugot pieprasījumam pēc augstas kvalitātes medikamentiem par pieņemamu cenu, šis darījums ir apliecinājums Zentiva apņēmībai sadarboties ar farmaceitiem, veselības aprūpes profesionāļiem un lēmumu pieņēmējiem, lai uzlabotu medikamentu pieejamību pacientiem.

2019. gada sākumā Zentiva paplašināja tīklu, iegādājoties Solacium uzņēmumu Rumānijā un Creo Lielbritānijā, kā arī ieguldot vairākus miljonus eiro Prāgas un Bukarestes uzņēmumu ražošanas jaudas palielināšanai.

* Darījuma īstenošanai ir nepieciešami regulatīvo iestāžu apstiprinājumi, akcionāru apstiprinājums, kā arī noteiktu nosacījumu izpilde atbilstoši uzņēmējdarbības nodošanas līgumam.

Par Anklešvaras ražotni

Ražotne ir dibināta 1987. gadā, un tajā ir ķīmijas un biotehnoloģiju izstrādes centrs. Ražotnē tiek ražoti gan starpprodukti, gan farmaceitiskie līdzekļi. Anklešvaras ražotne ir liels tablešu ražotājs un ik gadu saražo vairāk nekā 6 miljardus tablešu.

Par Zentiva

Zentiva ir augstas kvalitātes zāļu ražotājs, kas piedāvā pieņemamas cenas un apkalpo pacientus Eiropā, kā arī citviet pasaulē. Lepojoties ar īpašu komandu, kurā ir vairāk nekā 3000 cilvēku, un ražotņu tīklu, tostarp flagmaņiem Prāgā un Bukarestē, Zentiva tiecas kļūt par zīmolu un ģenērisko zāļu līderi Eiropā, lai vēl sekmīgāk atbalstītu cilvēku ikdienas veselības aprūpes vajadzības.

Zentiva mērķis ir panākt, ka saņemt veselības aprūpi ir tiesības, nevis privilēģija. Vairāk nekā jebkad cilvēkiem ir jānodrošina labāka piekļuve augstas kvalitātes medikamentiem un veselības aprūpei par pieņemamu cenu. Mēs sadarbojamies ar ārstiem, farmaceitiem, vairumtirgotājiem, reglamentējošām institūcijām un valdības iestādēm, lai nodrošinātu ikdienas risinājumus, kas mums visiem ir svarīgi.

Preses kontaktpersona:

Korporatīvo sakaru un cilvēkresursu nodaļas vadītāja
Inese Vindiša (Ines Windisch)

ZENTIVA GROUP, a.s.
U Kabelovny 130 – 102 37 Prague 10 – Czech Republic
Cell: (+420) 601 341 444
E-mail: ines.windisch@zentiva.com
www.zentiva.com