Par ko mēs rūpējamies

Ar lepnumu varam teikt, ka mūsu darbiniekiem ir augsta partnerības un atbildīgas izjūta. Tas mums ļaus sasniegt iecerētos rezultātus un izpildīt solījumu mūsu cilvēkiem, cilvēkiem, kurus apkalpojam, mūsu partneriem un visiem pārējiem iedzīvotājiem visā pasaulē. Mūsu vēlme ir padarīt uzņēmumu Zentiva par lielisku darba vietu un nodrošināt veselīgu, ilgtspējīgu pieeju it visos mūsu darbos. Mēs plānojam rītdienai, bet rīkojamies jau šodien, tāpēc nosakām sev ambiciozus mērķus.

Mēs rūpējamies par saviem cilvēkiem un cilvēkiem, kurus apkalpojam

Zentiva un COVID

COVID-19 ir mainījis pasauli un arī Zentiva pasauli. Tāpat kā daudzi citi uzņēmumi, arī mēs esam spiesti sazināties citos veidos, lai tik neparedzamajā vidē reaģētu uz jauniem izaicinājumiem. Mums uzņēmumā Zentiva jau no paša pirmā brīža bija skaidrs, ka nevarēsim atļauties uzņēmējdarbības pārtraukumu. Mēs kā zāļu ražotāji apzināmies, ka cilvēki uz mums paļaujas, ka mēs viņiem nodrošināsim katru dienu nepieciešamās zāles. Tas mūs motivēja darboties krīzes laikā.

Mēs lepojamies ar sasniegto:

  • Mēs nodrošinājām nepārtrauktu zāļu piegādi
  • Mēs palielinājām darbības, lai piegādātu zāles kā atbildi aizvien augošajam pieprasījumam
  • Rekordīsā laikā sākām ražot dezinfekcijas līdzkekli SANICOR
  • Visu laiku mēs aizsargājām mūsu darbiniekus un izvairījāmies no sastrēgumiem ražošanas iestādēs
  • Mēs atbalstījām savu komandu ar dažādām veselībai, prātam un labsajūtai paredzētām darbībām

Zentiva un vakcinācija

Mēs uzņēmumā Zentiva uzskatām, ka vakcinācija palīdzēs apkarot COVID-19. Esam apņēmušies informēt savus darbiniekus par vakcinācijas priekšrocībām un riskiem un to veicam sadarbībā ar viedokļu līderiem un zinātniskajām asociācijām. Mēs piedāvājam pārskatāmu un uzticamu informāciju, tāpēc ticam, ka varam atbalstīt mūsu darbiniekus īstā lēmuma pieņemšanā.

#WeHelpOthers

Dalīšanās nozīmē rūpes. Nav šaubu, ka mūsu darbinieku sirdis un domas ir pie tiem, kam visvairāk ir nepieciešama palīdzība. Uzņēmumā Zentiva esam izveidojuši iniciatīvu #WeHelpOthers. Kopš 2020. gada esam veidojuši vairākas iniciatīvas. Paldies visiem kolēģiem par idejām un centieniem. Tāpat paldies visiem pārējiem, kas veltīja laiku, lai palīdzētu citiem.

Mums rūp mūsu partneri

Mēs varam gūt panākumus tikai tad, ja sadarbojamies ar mūsu uzticamajiem partneriem neatkarīgi no tā, vai tas ir izstrādes, ražošanas, apkalpošanas vai aprūpes jomā. Mēs savus partnerus izvēlamies rūpīgi un sagaidām, ka viņi ievēros mūsu augstos standartus un ētikas principus.

Mūsu partneri  izpētes jomā

Uzņēmums Zentiva ir The Parc dibināšanas dalībnieks. The Parc ir farmaceitiskas izpētes platforma, kurā piedāvātās augstskolas absolventu programmas pamatā ir sadarbība starp akadēmiskajiem un nozares partneriem. Tā ļauj risināt reālas problēmas tiešā saistībā ar dažiem mūsdienu lielākajiem izaicinājumiem un ieviest rezultātus tieši reālajos produktos!

Uzzināt vairāk

Mūsu partneri ražošanas jomā

Mūsu ārējo ražošanas tīklu veido četras pilnībā mūsu īpašumā esošas ražošanas saimniecības. Mūs atbalsta vairāk nekā 100 ilgtermiņa partneri, kas ļauj mums piegādāt cilvēkiem nepieciešamas kvalitatīvas un pieejamas zāles..

Uzņēmums Zentiva ir apņēmies ievērot atbildīgas resursu ieguves principus. Gadījumos, kad darbības nav tiešā Zentiva pārraudzībā, mūsu komanda sadarbojas, lai nodrošinātu taisnīgu, ētisku un atbilstošu apgādi. Jauns piegādātājs var pievienoties tikai tad, kad ir nokārtojis audita prasības kā apstiprinājumu, ka atbilst sagaidītajiem standartiem. Tiek veikta ritošā, ar risku saistītā novērtēšana; rezultātus regulāri pārskata Zentiva ētikas un atbilstības komiteja. Papildinformāciju skatiet mūsu piegādātāju rīcības kodeksā. Kopā mēs esam noteikuši ambiciozu mērķi — sasniegt 97% klientu apkalpošanas līmeni. Pašlaik, pateicoties mūsu komandas iesaistei un labajai sadarbībai ar partneriem, esam sasnieguši līmeni 96%.

Zent2U – mūsu B2B bizness

Mūsu izaugsmes plāna centrā ir B2B bizness. Mēs esam vadošie izmaksu ziņā efektīvu uroloģijas, kardioloģijas, onkoloģijas un pretsāpju līdzekļu produktu nodrošināšanā, kā arī specializējamies hormonu, sterilo zāļu un kapsulu tehnoloģijās. Mums ir savas attīstības un konkurētspējīgas, kvalitatīvas ražošanas iestādes. Mēs demonstrējam augstu ekspluatācijas intensitāti, katru gadu pārsūtām vairāk nekā 80 produktus un gūstam labumu no globālās reglamentējošās pieredzes.
Uzzināt vairāk vietnē https://www.zent2u.com.

Mums rūp mūsu planēta

Mēs uzņēmumā Zentiva rūpējamies par mūsu planētu. Tāpēc esam sākuši kampaņu Planet Z, kurā viesojam visas iniciatīvas, lai tuvotos noteiktajam mērķim — 2030. gadā neatstāt oglekļa emisijas. Mēs rīkojamies šodien, lai veidotu ilgtspējīgu rītdienu.

Mēs lepojamies ar sasniegto:

  • 2020. gadā samazinājām siltumnīcas gāzu emisijas 1. un 2. apjomu posmā par 40%, 3. posmā pašlaik strādājam pie tā, lai uzlabotu un paplašinātu mūsu datu vākšanu.
  • Mēs esam uz īstā ceļa, ko apliecina rezultāts, jo neesam saņēmuši nevienu sodu vides jomā.
  • Pašlaik ražojam vienu standarta izgatavošanas vienību ar elektrības patēriņu 0,101 kWh, ūdens patēriņu 0,5 l un saražotajiem atkritumiem 7 g (no tiem 1,8 g/MVU bīstamie atkritumi).
  • Tāpat esam procesā, lai līdz 2023. gadam ieviestu TCFD (= Task Force on Climate-Related Financial Disclosure) (uzdevumgrupa ar klimatu saistīta finanšu datu izpaušanai)
  • Sociāli atbildīga rīcībā, lai visa gada laikā veiktās darbības būtu vērstas uz ilgtspējīgu nākotni