Zentiva jaunumi

Zentiva

13. marts 2019    /    Preses jaunumi

Zentiva un Siyiara Enterprises parakstīja līgumu par rumāņu farmācijas uzņēmuma Solacium iegādi

PRĀGA – 2019. gada 13. marts: Zentiva Group a.s. un Siyiara Enterprises ir parakstījuši kopīgu pirkuma līgumu par rumāņu farmācijas uzņēmuma Solacium iegādi kopā ar tā meitasuzņēmumu Be Well Pharma. Solacium šobrīd ir daļa no Dr. Max Group, kas pieder Siyiara Enterprises un Traska Aleksandru-Tonija kungam (Mr. Trasca Alexandru-Tony).

Zentiva izpilddirektors Niks Hagārs paziņoja: “Zentiva ar prieku apstiprina savas pirmās iegādes parakstīšanu pēc atdalīšanās no Sanofi 2018. gada pēdējā ceturksnī. Solacium papildina mūsu pašreizējo ģenērisko zāļu biznesu un palielina mūsu bezrecepšu spējas un piedāvājumu pacientiem un patērētājiem Rumānijā."

“Pēc tam, kad Dr. Max ir iegādājies A & D Pharma Group, mēs esam nolēmuši galvenokārt pievērsties trim galvenajiem mūsu Rumānijas biznesa pīlāriem: farmācijas mazumtirdzniecībai, vairumtirdzniecībai un mārketingam, kā arī pārdošanai. Lai gan Solacium ir strauji augošs uztura bagātinātāju un bezrecepšu zāļu ražotājs, mēs uzskatām, ka specializēta un veiksmīga farmācijas uzņēmuma, piemēram, Zentiva, vadībā tas var realizēt savu potenciālu un ievērojami palielināt savu biznesu, pārsniedzot pašreizējos līmeņus ", sacīja Dr. Max valdes priekšsēdētājs un grupas vadītājs Leonardo Ferrandino.

Darījums joprojām ir pakļauts vairāku nosacījumu, tostarp Rumānijas Konkurences padomes, apstiprināšanai.


Par Zentiva

Zentiva ir Eiropas augstas kvalitātes zāļu ražotājs, kas apkalpo pacientus Eiropā, Tuvajos Austrumos un Āfrikā. Ar īpašu grupu, kurā ir vairāk nekā 2500 cilvēku, un mūsu ražotņu tīklu, tostarp mūsu flagmaņiem Prāgā un Bukarestē, mēs cenšamies kļūt par zīmolu un ģenērisko zāļu čempioniem Eiropā, lai labāk atbalstītu cilvēku ikdienas veselības aprūpes vajadzības.
Zentiva pārliecība ir tāda, ka veselības aprūpe ir tiesības nevis privilēģija. Cilvēkiem vairāk nekā jebkad agrāk ir nepieciešama labāka piekļuve augstas kvalitātes medikamentiem un veselības aprūpei par pieņemamu cenu. Mēs sadarbojamies ar ārstiem, farmaceitiem, vairumtirgotājiem, regulatoriem un valdībām, lai nodrošinātu ikdienas risinājumus, no kuriem mēs visi esam atkarīgi.

Par Solacium Pharma

SOLACIUM PHARMA vīzija ir kļūt par vienu no Rumānijas vadošajiem farmācijas uzņēmumiem, veidojot partnerattiecības ar veselības aprūpes speciālistiem pacientu, patērētāju un darbinieku labā. Šīs partnerības ir balstītas uz tādu inovatīvu produktu nodrošināšanu, kas piedāvā cilvēkiem vislabākās izvēles iespējas veselības jomā.Preses kontaktpersona:

Inese Vindiša (Ines Windisch)
Korporatīvo sakaru vadītāja, Inese Vindiša
ZENTIVA GROUP, a.s.
U Kabelovny 130 – 102 37 Prāga 10 – Čehijas Republika
Mobilais tālrunis: (+420) 601 341 444
E-pasts: ines.windisch@zentiva.com
www.zentiva.com


Ivo Mravinacs (Ivo Mravinac)
PR speciālists un CZ pārstāvis
PENTA INVESTMENTS, s.r.o.
Florentinum, Na Florenci 2116/15, 110 00 Prāga 1 – Čehijas Republika
Tālr.: +420 225 101 109
Mobilais tālrunis: +420 606 656 930
E-pasts: mravinac@pentainvestments.com
www.pentainvestments.com