Zentiva jaunumi

Zentiva

1. aprīlis 2019    /    Preses jaunumi

Zentiva paziņo par Apvienotās Karalistes uzņēmuma Creo Pharmaceuticals Ltd. iegādi

PRĀGA, 2019. gada 1. aprīlis: Zentiva Group a.s. paziņo par Apvienotās Karalistes uzņēmuma Creo Pharmaceuticals Ltd., Amneal Pharmaceuticals, Inc. meitasuzņēmuma (NYSE: AMRX), iegādi. 

 

Zentiva izpilddirektors Niks Hagārs (Nick Haggar) informēja: “Zentiva ar prieku paziņo par Creo Pharma iegādi, kas stiprinās Zentiva pozīcijas Apvienotās Karalistes tirgū. Šis darījums apliecina mūsu uzticību Apvienotajai Karalistei un mūsu nopietnos mērķus izstrādāt, izgatavot un piegādāt augstas kvalitātes un pieņemamas cenas zāles. Mēs augstu vērtējam Creo Pharma darbinieku komandu, kura ir pazīstama ar klientiem sniegtajiem augstas kvalitātes pakalpojumiem.”

 

“Mēs priecājamies pievienoties Zentiva komandai, jo esam pārliecināti, ka mūsu uzņēmumu apvienošanās būs vērtīgs ieguvums mūsu klientiem un pacientiem Apvienotajā Karalistē. Mēs ticam, ka Creo un Zentiva apvienošanās nodrošinās mums straujāku attīstību, un ļaus mums izmantot visu mūsu potenciālu.” minēja Creo Pharmaceuticals Ltd. izpilddirektors Lūks Hārts (Luke Hart).

 

Par Zentiva

Zentiva ir augstas kvalitātes zāļu ražotājs Eiropā, kas apkalpo pacientus Eiropā, Tuvajos Austrumos un Āfrikā. Mūsu īpašā komanda, kuru veido vairāk nekā 2500 cilvēku, un ražotņu tīkls, tostarp mūsu lielākās ražotnes Prāgā un Bukarestē, ir balsts mūsu centienos kļūt par izcilākajiem patentēto un ģenērisko zāļu ražotājiem Eiropā, lai pilnvērtīgāk nodrošinātu cilvēku ikdienas veselības aprūpes vajadzības.

Zentiva mērķis ir panākt, ka saņemt veselības aprūpi, ir tiesības, nevis privilēģija. Vairāk nekā jebkad, cilvēkiem ir jānodrošina labāka piekļuve augstas kvalitātes medikamentiem un veselības aprūpei par pieņemamu cenu. Mēs sadarbojamies ar ārstiem, farmaceitiem, vairumtirgotājiem, reglamentējošām institūcijām un valdības iestādēm, lai nodrošinātu ikdienas risinājumus, kas mums visiem ir svarīgi.

 

Par Creo Pharmaceuticals Ltd. 

Uzņēmums Creo Pharma ir izveidots 2007. gadā, lai nodrošinātu piegādes partneriem tiešas tirdzniecības iespējas Apvienotās Karalistes ģenērisko zāļu tirgū. Mēs esam respektabls, uzticams un augošs Apvienotās Karalistes farmaceitisko pakalpojumu sniedzējs, kurš nodrošina vairumtirdzniecības, farmācijas un slimnīcu sektorus ar visu nepieciešamo, sākot ar ģenēriskām zālēm līdz komercprecēm . Creo sekmīgā darbība balstās ciešās attiecībās ar klientiem, izcilos atbalsta pakalpojumos un daudzveidīgu produktu portfelī. Mēs saprotam, ka uzticamība un drošība ir mūsdienu strauji augošā ģenērisko zāļu tirgus būtiska prasība, un šīs vajadzības mēs apmierinām ar draudzīgu, profesionālu klientu apkalpošanas komandu. Mūsu galvenie mērķi ir izprast mūsu klientu prioritātes un nodrošināt medicīnas speciālistiem un pacientiem piekļuvi daudziem unikāliem produktiem.

Preses kontaktpersona: 

Korporatīvo sakaru un cilvēkresursu nodaļas vadītāja

Inese Vindiša (Ines Windisch) 

 

ZENTIVA GROUP, a.s.

U Kabelovny 130 – 102 37 Prāga 10 – Čehijas Republika

Mobilais tālrunis: (+420) 601 341 444
E-pasta adrese: ines.windisch@zentiva.com

www.zentiva.com