Zentiva jaunumi

4. novembris 2020    /    Ziņas

Zentiva tika apbalvota emea gada apvienošanās nominācijā ggb apbalvošanas ceremonijas laikā

PRĀGA - 2020. gada 4. novembris: Zentiva saņēma 2020. gada Global Generics & Biosimilars apbalvojumu balvu kategorijā EMEA gada apvienošanās. 2020. gada otrajā ceturksnī, COVID- 19 krīzes pirmā viļņa laikā, Zentiva pabeidza Alvogen CEE biznesa iegādi, kas apvienoja divus vadošus patentbrīvus uzņēmumus CAE reģionā. Šī apvienošanās jau uzrāda pirmās veiksmes pazīmes, un atbalsta Zentiva lielās ambīcijas augt, vienlaikus palielinot uzņēmuma komerciālo ietekmi.

 

“Zentiva ir pagodināta saņemt šo prestižo balvu un atzinību. Alvogen un Zentiva kombinācija CAE reģionā rada jaunu, oriģinālā zīmola, patentbrīvo un bezrecepšu medikamentu “spēkstaciju”. Jaunā apvienotā komanda ir talantīga, ātra un ambicioza, lai virzītos uz izaugsmi no iekšējām produktu izstrādēm un no stratēģiskām partnerattiecībām ar vadošajiem uzņēmumiem, kuri vēlas sadarboties ar Zentiva kā uzticamu un ar labu komercializācijas partneri, ” sacīja Niks Haggars, Zentiva izpilddirektors.

Par Zentiva

Zentiva ir augstas kvalitātes pieejamu zāļu ražotājs, kas apkalpo pacientus Eiropā un ārpus tās. Zentiva ar īpašu komandu, kurā ir vairāk kā 4500 cilvēku, un ražošanas vietu tīklu - ieskaitot galvenās rūpnīcas Prāgā un Bukarestē - cenšas kļūt par zīmolu ģenērisko zāļu un patentbrīvo medikamentu līderi Eiropā, lai labāk atbalstītu cilvēku ikdienas veselības aprūpes vajadzības.
Uzņēmumā Zentiva mēs cenšamies, lai veselības aprūpe būtu tiesības, nevis privilēģija. Vairāk nekā jebkad agrāk cilvēkiem ir nepieciešama labāka piekļuve augstas kvalitātes pieejamām zālēm un veselības aprūpei. Mēs sadarbojamies ar ārstiem, farmaceitiem, vairumtirgotājiem, valsts iestādēm un valdībām, lai nodrošinātu ikdienas risinājumus, no kuriem mēs visi esam atkarīgi.

Uzziniet vairāk par Zentiva vietnē www.zentiva.com.

Mēdiju kontakti

Mounira Lemoui
Komunikāciju vadītaja ZENTIVA GROUP, a.s.
ZENTIVA GROUP, a.s.
U kabelovny 529/16, Dolní Měcholupy, 102 00 Prague 10
Mob: (+420) 727 873 159
E-pasts:
mounira.lemoui@zentiva.com