Zentiva jaunumi

19. oktobris 2020    /    Ziņas

Zentiva pastiprina savu klātbūtni grieķijā, lai sniegtu grieķijas iedzīvotajiem labāku veselības aprūpi

PRĀGA, 2020. gada 19. oktobris: Zentiva pastiprina savu klātbūtni Grieķijā, parakstot sadarbības līgumu ar uzņēmumu Lavipharm. Sadarbība ietvers Zentiva pārstāvību, produktu pārdošanas veicināšanu un izplatīšanu Grieķijā. Ar pastāvīgu klātbūtni Eiropā, Zentiva turpina stiprināt savas iespējas un pakalpojumu piedāvājumu klientiem, sadarbojoties ar Lavipharm.

Mēs esam ļoti lepni nostiprināt savu klātbūtni Grieķijas tirgū, kur mēs vēlamies spēlēt nozīmīgu lomu, piedāvājot augstas kvalitātes un pieejamus medikamentu cilvēkiem, kam tas nepieciešams katru dienu. Zentiva apvienoja spēkus ar Lavipharm, lai izveidotu savu klātbūtni šajā valstī un nostiprinātu Zentiva pozīcijas Eiropā kopumā,” saka Ksavjērs Lasserre, Zentiva komercvadītājs. “Ar šīs jaunās sadarbības palīdzību, mēs esam pārliecināti, ka šo divu biznesu kombinācija nesīs pievienoto vērtību Grieķijas pacientiem.

Mūsu sadarbība ar Zentiva, starptautisku vadošo ģenērisko zāļu ražotāju, vēl vairāk uzlabo mūsu komerciālo klātbūtni terapeitiskajās nozarēs, kurās mēs tradicionāli darbojamies ar labiem rezultātiem. Un šīs terapijas nozares ir kardioloģija, centrālā nervu sistēma un uroloģija,” komentēja Panagioris Giannouleas, Lavipharm operatīvais vadītajs un vadītājs Grieķijā. “Mūsu korporatīvās stiprās puses un plašais produktu porfelis papildina viens otru. Mūsu specializētās komandas aktīvi sadarbojas, lai izveidotu spēcīgu partnerību, kas labāk apmierinātu pacientu vajadzības.

Par Zentiva

Zentiva ir augstas kvalitātes pieejamu zāļu ražotājs, kas apkalpo pacientus Eiropā un ārpus tās. Zentiva ar īpašu komandu, kurā ir vairāk kā 4500 cilvēku, un ražošanas vietu tīklu - ieskaitot galvenās rūpnīcas Prāgā un Bukarestē - cenšas kļūt par zīmolu ģenērisko zāļu un patentbrīvo medikamentu līderi Eiropā, lai labāk atbalstītu cilvēku ikdienas veselības aprūpes vajadzības.
Uzņēmumā Zentiva mēs cenšamies, lai veselības aprūpe būtu tiesības, nevis privilēģija. Vairāk nekā jebkad agrāk cilvēkiem ir nepieciešama labāka piekļuve augstas kvalitātes pieejamām zālēm un veselības aprūpei. Mēs sadarbojamies ar ārstiem, farmaceitiem, vairumtirgotājiem, valsts iestādēm un valdībām, lai nodrošinātu ikdienas risinājumus, no kuriem mēs visi esam atkarīgi.

Uzziniet vairāk par Zentiva vietnē www.zentiva.com.

Mēdiju kontakti

Mounira Lemoui
Head of Communications
ZENTIVA GROUP, a.s.
U kabelovny 529/16, Dolní Měcholupy, 102 00 Prague 10
Mobil: (+420) 727 873 159
E-pasts: mounira.lemoui@zentiva.com