Zentiva jaunumi

23. novembris 2020    /    Ziņas

Zentiva turpina savu PlanetZ programmu veselīgākai planētai, portugālē iestādot 4500 koku

PRĀGA, 2020. gada 23. novembris. Zentiva Group, īstenojot savu programmu PlanetZ, kuras mērķis ir sniegt nepārtrauktu un pozitīvu ieguldījumu mūsu vidē, iestādīs 4500 jaunu koku. Šā mērķa sasniegšanai Zentiva sadarbojas ar Portugāles nevalstisko organizāciju (NVO) Florestais Nacional de Empresas Associação, Agrícolas e do Ambiente (ANEFA). Koki tiks iestādīti Baldio do Soajo, Arcos de Valdevez Peneda-Gerês Nacionālajā parkā, ko UNESCO uzskata par Pasaules biosfēras rezervātu. Portugāli būtiski un regulāri skar mežu ugunsgrēki. Pēdējo 10 mēnešu laikā vien izdeguši vairāk nekā 65 887 hektāri meža. Tāpēc ar lepnumu paziņojam, ka, plecu pie pleca ar ANEFA, turpināsim šā reģiona apmežošanu.

 

Stādīšana sāksies šodien un turpināsies nākamās divas nedēļas. Zentiva un ANEFA kopīgais darbs NVO projektā ProNatura palīdz apmežot svarīgas teritorijas Portugālē. Iniciatīvas pamatā ir iepriekšējā Zentiva PlanetZ sadarbība Rumānijā ar organizāciju “Meži bez robežām”, kuras gaitā 2019. gadā un 2020. gada aprīlī tika iestādīti 7000 koku.


Niks Hagārs (Nick Haggar), Zentiva izpilddirektors, paziņoja: “Katram no mums ir pienākums rūpēties par mūsu skaisto planētu. Mūsu komanda katru dienu neatlaidīgi strādā, lai pacientiem visā Eiropā un ārpus tās nodrošinātu augstas kvalitātes zāles par pieņemamām cenām, tāpēc Zentiva viņu vārdā iestāda vienu koku katram mūsu iesaistītajam cilvēkam, lai pateiktos viņiem un dotu savu ieguldījumu mežu atjaunošanā. Šī ir jaunākā mūsu sāktā sadarbības sērija, kas ir daļa no mūsu #PlanetZ programmas, kurā galvenā uzmanība pievērsta Zentiva ieguldījumam mūsu vidē.”

 

“Mēs priecājamies sadarboties ar Zentiva viņu organizētajā PlanetZ programmā,” sacīja ANEFA prezidents Pedro Serra Ramoss (Pedro Serra Ramos). “ProNatura jau ir veicinājusi vairāk nekā viena miljona koku iestādīšanu, un mēs ceram, ka ar Zentiva atbalstu tiks iestādīts vēl daudz vairāk koku, lai palīdzētu izveidot zaļāku planētu.”

Par Zentiva

Zentiva ir augstas kvalitātes zāļu ražotājs, kas piedāvā pieejamas cenas un apkalpo pacientus gan Eiropā, gan arī citviet pasaulē. Lepojoties ar īpašu komandu, kurā ir vairāk nekā 4500 cilvēku, un ražotņu tīklu, tostarp galvenajās ražotnēs Prāgā, Bukarestē un Enklšvorā, Zentiva tiecas kļūt par zīmolu un ģenērisko zāļu līderi Eiropā, lai vēl sekmīgāk atbalstītu cilvēku ikdienas veselības aprūpes vajadzības. Zentiva mērķis ir panākt, lai veselības aprūpes saņemšana būtu tiesības, nevis privilēģija. Vairāk nekā jebkad agrāk cilvēkiem ir nepieciešama labāka piekļuve augstas kvalitātes zālēm un veselības aprūpei par pieņemamu cenu. Mēs sadarbojamies ar ārstiem, farmaceitiem, vairumtirgotājiem, regulatoriem un valdībām, lai nodrošinātu ikdienas risinājumus, no kuriem mēs visi esam atkarīgi.

Kontaktpersona medijiem

Mounira Lemoui
Head of Communications
ZENTIVA GROUP, a.s.
U kabelovny 529/16, Dolní Měcholupy, 102 00 Prague 10
Tālrunis: (+420) 727 873 159
E-pasts:
mounira.lemoui@zentiva.com