Zentiva jaunumi

Zentiva logo and building

15. janvāris 2019    /    Preses jaunumi

NIKS HAGĀRS (NICK HAGGAR) IECELTS PAR ZENTIVA IZPILDDIREKTORU

Prāga, 2019. gada 15. janvāris:Zentiva ar prieku paziņo, ka, sākot ar 2019. gada 11. februāri, uzņēmuma izpilddirektora (CEO) amatā stāsies Niks Hagārs. Savā iepriekšējā darba vietā - InsudPharma - Niks Hagārs bija izpilddirektors no 2016. līdz 2019. gadam. Viņš ir strādājis farmācijas un veselības aprūpes nozarē vairāk nekā 30 gadus un ir ieguvis ievērojamu pieredzi gan komerciālajā darbībā, ieņemot vadošus amatus Sandoz (Novartis), GlaxoSmithKline un Ranbaxy, gan tehniskajā jomā, jo karjeru uzsāka Baxter Healthcare tehniskajā daļā. Laika posmā no 2014. līdz 2015. gadam viņš bija Medicines for Europe (agrāk EGA) prezidents. Nika Hagāra darba vieta būs Prāga un viņš sniegs ziņojumus Zentiva Padomdevēju komitejai. 

 

Nika Hagāra komentārs: “Esmu sajūsmināts par iespēju pievienoties Zentiva laikā, kad šis uzņēmums uzsāk jaunu ceļu. Nākamajos mēnešos mēs paplašināsim savu darbības teritoriju, paaugstināsim produktivitāti un paātrināsim izaugsmi, palīdzot cilvēkiem saņemt ikdienas veselības aprūpes pakalpojumus.”

Zentiva tika atdalīta no Sanofi uzņēmuma pagājušā gada oktobrī. Grupu šobrīd atbalsta Advent International - viens no pasaules lielākajiem un pieredzes bagātākajiem globāliem privātā kapitāla ieguldītājiem. 

 

Par Zentiva

Zentiva pārliecība ir tāda, ka veselības aprūpe ir tiesības nevis privilēģija. Šobrīd labāka piekļuve veselības aprūpei cilvēkiem ir īpaši svarīgs jautājums. Mūsdienās, mēs visi paļaujamies uz ikdienas risinājumiem, kas veido veselīga dzīvesveida pamatu. Zentiva strādā Eiropas iedzīvotāju labā. Līdz ar veselības aprūpes profesionāļiem, farmaceitiem un veselības aprūpes sistēmas veidotājiem mēs uzskatām, ka mums ir sociāls pienākums palīdzēt samazināt izmaksas un uzlabot piekļuvi veselības aprūpei. Vairāk nekā 2500 darbinieku visā Eiropā un 2 ražotnes Prāgā un Bukarestē palīdz mums virzīties uz mērķi - kļūt par vadošo uzņēmumu nepatentēto un bezrecepšu zāļu jomā, lai labāk atbalstītu cilvēku ikdienas veselības aprūpes vajadzības.

 

Contact for media


Ines WINDISCH
Head of Corporate Affairs and Human Resources
Zentiva Group
Tel.: +420 601 341 444
U Kabelovny 130, 102 37 Praha
Česká republika
Ines.Windisch@zentiva.com
www.zentiva.com