Testimonies

MĒS IZSTRĀDĀJAM
Uzlabojot pētniecību un attīstību, mēs veicinām inovācijas, lai atrastu jaunus veidus, kā piegādāt augstas kvalitātes un pieejamus medikamentus. Mūsu starptautiskā komanda pulcē cilvēkus no visas Eiropas, tostarp rūpniecības zinātniekus un akadēmiskos partnerus no universitātēm visā Eiropā.

Iepazīstieties ar Jiri Vaclaviku (Jiri Vaclavik), Čehijas Zentiva projektu vadības nodaļas vadītāju


Jiri Vaclavik - Zentiva

“Mana akadēmiskā izglītība ir ķīmijā un ekonomikā. Kad biju gatavs pirmajam darbam, Zentiva attīstības centrs meklēja projektu vadītāju. Esmu ļoti priecīgs, ka uzņēmums man deva iespēju veikt darbu, kas aptvēra tieši to, ko es biju iecerējis un man patika darīt - koordinēt un vadīt, joprojām tuvu pētniecībai un attīstībai, un ar biznesa pieskārienu. Un pa ceļam bija daudz ko mācīties. Pēc tam, kad esmu sācis strādāt kā projektu vadītājs, es divus gadus vadu PM nodaļu. Darbs ir bagāts, sarežģīts un izaicinošs. Ir daudz struktūras (pēc definīcijas šajā nozarē), bet arī lieliska vieta radošumam un personiskajai attīstībai. Turklāt, manuprāt, darbam ir jābūt jēgpilnam, un šajā sakarā es uzskatu, ka inovatīvu un pieejamu zāļu izstrāde pacientiem Eiropā un ārpus tās ir pilnīgi izdevīga. Es esmu ļoti lepns būt daļa no šī! Un pēdējais, bet ne mazāk svarīgais: darbā ir atšķirība - cilvēki Zentiva ir vienkārši fantastiski!"

MĒS RAŽOJAM
Mūsu rūpnieciskais nospiedums nodrošina iespēju droši ražot augstas kvalitātes un pieejamus medikamentus miljoniem cilvēku, kurus apkalpojam. Mēs to nodrošinām ar mūsu vadošajām vietām Prāgā, Bukarestē un Ankleshwar, kā arī ar mūsu partneriem no mūsu izveidotā ārējā ražošanas tīkla.

iepazīstieties ar Ajuši Tevari (Ayushi Tewari), Indijas Zentiva farmācijas produktu kvalitātes daļas speciālisti


"Ar savu dinamisko darba kultūru Zentiva ir nostiprinājusies starp izcilajām farmācijas nozarēm.
Pateicoties Zentiva nepārtrauktajai mācībai un augošajai attieksmei, mēs tagad ražojam un pasniedzam augstas kvalitātes un pieejamus medikamentus vairāk nekā 40 valstīs. Mūsu mūsdienīgās iekārtas, kuras nodrošina kaislīgi cilvēki, padara mūs par galveno farmaceitiskās rūpniecības dalībnieku.

Zentiva turpina ieguldīt savos cilvēkos, jo tie ir mūsu panākumu stūrakmens. Mēs visi izmantojam savu SuperpowerZ, lai sasniegtu jaunas virsotnes pozitīvā, radošā un novatoriskā vidē.

Kā kvalitātes inspektors mans mērķis ir nodrošināt, lai visas zāles, kas tiek atstātas mūsu vietnē Ankleshwar, atbilstu mūsu augstākajiem kvalitātes standartiem un atbilstu mūsu klientu un pacientu prasībām."

MĒS APKALPOJAM
Mēs stāvam līdzās veselības aprūpes speciālistiem, farmaceitiem un veselības sistēmas lēmumu pieņēmējiem, jo mums ir tāda pati sociālā pienākuma sajūta palīdzēt samazināt izmaksas un uzlabot piekļuvi veselības aprūpei. Turpinot ieguldīt ražošanā, jaunos tirgos un plašākā portfelī, mēs varam piegādāt vairāk zāļu cilvēkiem, no kuriem viņi ir atkarīgi, Eiropā un ārpus tās.

Iepazīstieties ar Hannu Kolišņiku (Hanna Kolisnyk), Ukrainas Zentiva piedāvājumu un tirdzniecības nodaļas vadītāju, pārdošanas pārstāvi


Hanna Kolisnyk, Head of Tender and Trade Dep, Sales Manager, Zentiva Ukraine

“Kā Zentiva konkursu un tirdzniecības nodaļas vadītājs mans mērķis ir nepārtraukta un nepārtraukta produktu pieejamība aptiekās, lai tie atbilstu pacientu vajadzībām.

Ar vairāk nekā 15 gadu pieredzi farmācijas nozarē varu teikt, ka produktu pieejamība ir tikai aisberga redzamā daļa. Tas ir rezultāts rūpīgai plānošanai, sarežģītai stratēģijas izstrādei un ilgstošām sarunām ar klientiem.

Strādājot uzņēmumā Zentiva, man ir liels lepnums, strādājot ar kaislīgu un vērienīgu profesionāļu komandu vismodernākajās telpās, kas ļauj ar pārliecību raudzīties nākotnē.

Šīs spēcīgās un uzticamās attiecības ar kolēģiem, partneriem un klientiem rada veselīgu vidi, kas veicina izcilību ar pašattīstību un komandas apņemšanos. Tā mēs sasniedzam savus mērķus."

MĒS RŪPĒJAMIES
Mēs atbalstām mūsu komandas rūpnieciskajā un komerciālajā darbībā, lai tās būtu vislabākajā veidā. Mēs to darām, apzinoties savu spēcīgo pārvaldību, izveidojot vienkāršu un plakanu organizāciju un stingri nosakot prioritātes. Katru dienu mēs dzīvojam savā SuperpowerZ, kas ir ātrs, liess, savienots, radošs, iekļaujošs un atbildīgs.

Iepazīstieties ar Džanetu Lūisu (Janet Lewis), Lielbritānijas Zentiva zinātnisko lietu nodaļas vadītāju


Janet Lewis, Head of Scientific Affairs Zentiva UK

“Mana akadēmiskā izglītība ir ķīmijā un ekonomikā. Kad biju gatavs pirmajam darbam, Zentiva attīstības centrs meklēja projektu vadītāju. Esmu ļoti priecīgs, ka uzņēmums man deva iespēju veikt darbu, kas aptvēra tieši to, ko es biju iecerējis un man patika darīt - koordinēt un vadīt, joprojām tuvu pētniecībai un attīstībai, un ar biznesa pieskārienu. Un pa ceļam bija daudz ko mācīties. Pēc tam, kad esmu sācis strādāt kā projektu vadītājs, es divus gadus vadu PM nodaļu. Darbs ir bagāts, sarežģīts un izaicinošs. Ir daudz struktūras (pēc definīcijas šajā nozarē), bet arī lieliska vieta radošumam un personiskajai attīstībai. Turklāt, manuprāt, darbam ir jābūt jēgpilnam, un šajā sakarā es uzskatu, ka inovatīvu un pieejamu zāļu izstrāde pacientiem Eiropā un ārpus tās ir pilnīgi izdevīga. Es esmu ļoti lepns būt daļa no šī! Un visbeidzot, bet ne mazāk svarīgi: darbā ir nozīme cilvēkiem - Zentiva komanda ir vienkārši fantastiska! Es esmu Zentiva UK zinātnisko lietu vadītāja. Mana komanda ir atbildīga par mūsu tirdzniecības atļauju reģistrēšanu, mūsu zāļu un darbību kvalitātes nodrošināšanu, mūsu lietojamo zāļu drošības uzraudzību un medicīniskā un tehniskā atbalsta sniegšanu uzņēmumam, klientiem un galu galā pacientam. Mēs atbalstām biznesu, nodrošinot, ka mūsu piedāvātās zāles ir drošas, kvalitatīvas un efektīvas. Mana komanda strādā visā biznesā, lai nodrošinātu, ka mēs saglabājam pacientu zāļu atbilstību un kvalitāti. Es lepojos, ka varu strādāt Zentiva, zinot, ka tas, ko es daru savā darbā katru dienu, palīdz atbalstīt pacientus un nogādāt NHS zāles par pieņemamām cenām."