Zentiva jaunumi

12. aprīlis 2021    /    Ziņas

Zentiva turpina paplašināties onkoloģijas jomā, izlaižot zāles Alymsys® (bevacizumabs) 21 Eiropas valstī

PRĀGA — 2021. gada 8. aprīlis. Zentiva un mAbxience paziņo par sadarbību zāļu ALYMSYS® (bevacizumabs) izlaišanā pēc Eiropas tirdzniecības atļaujas saņemšanas 26. martā. EK apstiprinājuma pamatā ir visaptverošs klīnisks un zinātnisks kopums, kurā pierādīta ALYMSYS® bioloģiskā līdzība ar sākotnējām atsauces zālēm.

Niks Hagārs (Nick Haggar), Zentiva izpilddirektors, paziņoja: “Mēs esam ļoti lepni par vēl vienu soli mūsu onkoloģisko zāļu portfolio paplašināšanā, vienlaikus apzinoties savus centienus palielināt piekļuvi bioloģiskajām zālēm visā Eiropā. Bioloģiskajām zālēm ir galvenā loma cīņā pret vēzi, un mūsu partnerība ar mAbxience iezīmē svarīgu pavērsienu Zentiva izaugsmē un mūsu ieguldījumā sabiedrības veselības aizsardzībā visā Eiropā.”

Bioloģiski līdzīgas zāles ir bioloģiskas zāles, kas ir ļoti līdzīgas atsauces zālēm attiecībā uz kvalitāti, drošumu un efektivitāti. Bioloģiski līdzīgas zāles var palielināt to pacientu skaitu, kuriem ir piekļuve bioloģiskajai terapijai, vienlaikus nodrošinot ievērojamus ietaupījumus veselības aprūpes sistēmām.

Zāles ALYMSYS® pārdos Zentiva 21 Eiropas valstī.

Par Zentiva

Zentiva ir augstas kvalitātes zāļu ražotājs, kas piedāvā pieejamas cenas un apkalpo pacientus gan Eiropā, gan arī citviet pasaulē. Lepojoties ar īpašu komandu, kurā ir vairāk nekā 4500 cilvēku, un ražotņu tīklu, tostarp galvenajās ražotnēs Prāgā, Bukarestē un Anklešvorā, Zentiva tiecas kļūt par zīmolu un ģenērisko zāļu līderi Eiropā, lai vēl sekmīgāk atbalstītu cilvēku ikdienas veselības aprūpes vajadzības.
Zentiva mērķis ir panākt, lai veselības aprūpes saņemšana būtu tiesības, nevis privilēģija. Vairāk nekā jebkad agrāk cilvēkiem ir nepieciešama labāka piekļuve augstas kvalitātes zālēm un veselības aprūpei par pieņemamu cenu. Mēs sadarbojamies ar ārstiem, farmaceitiem, vairumtirgotājiem, regulatoriem un valdībām, lai nodrošinātu ikdienas risinājumus, no kuriem mēs visi esam atkarīgi. Papildinformāciju par Zentiva skatiet vietnē Zentiva.com.

Kontaktpersona medijiem

Mounira Lemoui
Komunikācijas vadītāja
ZENTIVA GROUP, a.s.
U kabelovny 529/16, Dolní Měcholupy, 102 00 Prague 10
Tālrunis : (+420) 727 873 159
E-pasts : mounira.lemoui@zentiva.com