Zentiva jaunumi

1. jūnijs 2020    /    Ziņas

Pabeidzot Anklešvaras ražotnes iegādi Zentiva paplašina ražošanas jaudu

PRĀGA – 2020. gada 1. jūnijs: Zentiva Group paziņo, ka Indijā, Anklešvarā (Ankleshwar) izvietotās ražotnes iegāde no Sanofi ir pabeigta. Darījuma pabeigšana palielina uzņēmumam Zentiva pilnīgi piederošo, dažādās pasaules vietās izvietoto ražotņu skaitu, un ļaus Zentiva sniegt pakalpojumus vēl lielākam skaitam cilvēku, kuriem ikdienā ir nepieciešamas augstas kvalitātes zāles par pieejamām cenām.

“Mēs priecājamies sveikt Anklešvaras komandu mūsu Zentiva ģimenē. Mēs turpinām nodrošināt spēcīgu Zentiva izaugsmi, un šīs iegādes pabeigšana ir svarīgs atskaites punkts mūsu uzņēmuma darbībā ", stāsta Zentiva izpilddirektors Niks Hagars (Nick Haggar). “Mūsu augošā ražošanas tīkla spēks un papildu jauda nozīmē, ka mēs varam iet kopsolī ar augošo pieprasījumu pēc zālēm, un palielināt mūsu tiešo kontroli pār piegādes ķēdi, lai palīdzētu nodrošināt nepārtrauktu piegādi un ātru reaģēšanu uz pacientu vajadzībām.”

Šis darījums ir Zentiva īstenoto izlēmīgas izaugsmes darbību turpinājums, un tas pamatojas uz iepriekš veikto Creo Pharma iegādi Apvienotajā Karalistē, Solacium iegādi Rumānijā un 2020. gada aprīlī pabeigto Alvogen izvērstās darbības iegādi Centrāleiropā un Austrumeiropā. Šī pēdējā iegāde Indijā notiek paralēli notiekošajām daudzmiljonu eiro investīcijām Zentiva galvenajās ražotnēs Prāgā un Bukarestē.

“Esmu tik lepns, ka mūsu Anklešvaras komanda būs daļa no vēl spēcīgākas Zentiva, turklāt būs arī integrēta organizācijas ilgtermiņa izaugsmes stratēģijā,” piebilst Asvani Sods (Ashwani Sood), Anklešvaras ražotnes vadītājs. “Mēs zinām, ka pieprasījums pēc augstai kvalitātei atbilstošām un par pieejamām cenām pieejamām zālēm aizvien pieaug, un mēs ar nepacietību gaidām, ka tas veicinās Zentiva darbības panākumus.”

Ražotnei atbalstu sniegs jauns Zentiva India meitasuzņēmums Mumbajā (Mumbai).

Par Zentiva

Zentiva ir augstas kvalitātes zāļu ražotājs, kas piedāvā pieejamas cenas un apkalpo pacientus gan Eiropā, gan arī citviet pasaulē. Lepojoties ar īpašu komandu, kuru veido vairāk nekā 4700 cilvēku, un ražotņu tīklu, tostarp galvenajās ražotnēs Prāgā, Bukarestē un Anklešvarā, Zentiva tiecas kļūt par zīmolu un ģenērisko zāļu līderi Eiropā, lai vēl sekmīgāk atbalstītu cilvēku ikdienas veselības aprūpes vajadzības.
Zentiva mērķis ir panākt, ka saņemt veselības aprūpi ir tiesības, nevis privilēģija. Vairāk nekā jebkad agrāk, cilvēkiem ir nepieciešama labāka piekļuve augstas kvalitātes zālēm un veselības aprūpei par pieņemamu cenu. Mēs sadarbojamies ar ārstiem, farmaceitiem, vairumtirgotājiem, regulatoriem un valdībām, lai nodrošinātu ikdienas risinājumus, no kuriem mēs visi esam atkarīgi. 

Par Zentiva Anklešvaras ražotni

Anklešvaras ražotne ir dibināta 1987. gadā, un tajā ir ķīmijas un biotehnoloģiju izstrādes centrs, kurā ražo gan starpproduktus, gan farmaceitiskos preparātus. Kā liels tablešu ražotājs, Anklešvaras ražotne katru gadu saražo vairāk nekā 6 miljardus tablešu.

Kontaktpersona medijiem:

Mounira Lemoui
Komunikāciju vadītāja
ZENTIVA GROUP, a.s.
U kabelovny 529/16, Dolní Měcholupy, 102 00 Prague 10
Mobilais tālrunis: (+420) 727 873 159
E-pasts: mounira.lemoui@zentiva.com