Zentiva jaunumi

7. aprīlis 2020    /    Preses jaunumi

Zentiva paplašina komercdarbību, noslēdzot darījumu par Centrālās un Austrumeiropas filiāļu iegādi no Alvogen

PRĀGA — 2020. gada 7. aprīlis. Zentiva Group a.s. paziņo, ka ir noslēgts iepriekš izziņotais darījums saistībā ar Alvogen uzņēmējdarbības iegādi Centrālajā un Austrumeiropā. Šis darījums papildina Zentiva nepārtraukto pakāpenisko izaugsmi, paplašinot uzņēmuma komercdarbību Polijā, Rumānijā un Bulgārijā, kā arī palīdzot apgūt jaunus tirgus, tostarp Krieviju, Ukrainu, Kazahstānu, Ungāriju, Horvātiju un Balkānu rietumus. Šī darījuma rezultātā Zentiva šobrīd var nodrošināt paplašinātu produktu klāstu vēl vairākiem miljoniem cilvēku visā Eiropā un ārpus tās.

“Līdz ar šo iegādes darījumu esam apvienojuši divus vadošos ģenērisko un bezrecepšu zāļu uzņēmumus Centrālās un Austrumeiropas reģionā,” saka Niks Hagārs (Nick Haggar), Zentiva izpilddirektors. “Mūsu priekšrocības un produktu portfeļi lieliski viens otru papildina atbilstoši Zentiva izaugsmes stratēģijai. Turpinot apgūt jaunus tirgus, mēs, ar savas izcilās komandas palīdzību, varam piedāvāt arvien vairāk kvalitatīvu zāļu par pieņemamu cenu, kas cilvēkiem nepieciešamas ikdienā gan Eiropā, gan ārpus tās.”

Līdz ar nesen izziņoto ražotnes iegādi Anklešvarā, kas tiks noslēgta dažu turpmāko nedēļu laikā, Zentiva ražošanas jauda tiek papildināta arī ar Labormed Alvogen ražotni Bukarestē, Rumānijā.

Šis jaunākais pavērsiens turpina kursu, kas iesākts, iegādājoties uzņēmumu Creo Apvienotajā Karalistē un Solacium Rumānijā, kā arī ieguldot vairākus miljonus eiro Zentiva esošajās ražotnēs Prāgā un Bukarestē.

“Alvogen CEE tirgo vairāk nekā 200 zīmolu ģenēriskos un bezrecepšu līdzekļus dažādās terapijas jomās, un to vidū ir ļoti atpazīstami zīmoli, piemēram, Lactacyd®, Persen®, EuBiotic® un vēl daudzi citi, kam ir vadošā vieta tirgū 14 dažādos tirgos visā Centrālās un Austrumeiropas reģionā,” saka Hačo Hačikians (Hacho Hatchikian), nupat ieceltais Zentiva Centrālās un Austrumeiropas reģiona komercnodaļas vadītājs. “Apvienošanās ar uzņēmumu Zentiva ir lieliska iespēja apvienot spēkus, paplašināt savu darbību un veicināt arvien izcilāku sniegumu; tas viss tiek darīts nolūkā apmierināt cilvēku veselības aprūpes vajadzības gan Eiropā, gan ārpus tās.”

Par Zentiva

Zentiva ir augstas kvalitātes zāļu ražotājs, kas piedāvā pieņemamas cenas un apkalpo pacientus Eiropā, kā arī citviet pasaulē. Lepojoties ar īpašu komandu, kurā ir vairāk nekā 4000 cilvēku, un ražotņu tīklu, tostarp flagmaņiem Prāgā un Bukarestē, Zentiva tiecas kļūt par zīmolu un ģenērisko zāļu, kā arī bezrecepšu zāļu līderi Eiropā, lai vēl sekmīgāk atbalstītu cilvēku ikdienas veselības aprūpes vajadzības.

Zentiva mērķis ir panākt, ka saņemt veselības aprūpi ir tiesības, nevis privilēģija. Vairāk nekā jebkad cilvēkiem ir jānodrošina labāka piekļuve augstas kvalitātes medikamentiem un veselības aprūpei par pieņemamu cenu. Mēs sadarbojamies ar ārstiem, farmaceitiem, vairumtirgotājiem, reglamentējošām institūcijām un valdības iestādēm, lai nodrošinātu ikdienas risinājumus, kas mums visiem ir svarīgi.

Papildinformāciju par Zentiva skatiet vietnē www.zentiva.com.

Preses kontaktpersona:

Mounira Lemoui
Saziņas vadītāja
ZENTIVA GROUP, a.s.
U kabelovny 529/16, Dolní Měcholupy, 102 00 Prague 10
Mobilais tālrunis: (+420) 727 873 159
E-pasts: mounira.lemoui@zentiva.com