Zentiva jaunumi

19. marts 2020    /    Galvenās ziņas

Zentiva rīkojas atbildīgi koronavīrusa (COVID-19) uzliesmojuma laikā

Šīs pandēmijas krīzes laikā uzņēmumam Zentiva ir divi galvenie pienākumi: turpināt piegādāt zāles, no kurām cilvēki ir atkarīgi katru dienu, kā arī aizsargāt un garantēt mūsu darbinieku drošību.

Kopš tika izsludināta jaunā koronavīrusa (COVID-19) epidēmija, mēs esam veikuši visus nepieciešamos pasākumus, lai novērstu slimības izplatīšanos mūsu birojos un ražošanas vietās.

Zentiva ražošanas galvenās vietas Prāgā un Bukarestē darbojas ar pilnu jaudu. Lai apmierinātu pieaugošās veselības aprūpes sistēmu vajadzības šajos konkrētajos laikos, mēs esam pielāgojuši paracetamola un ibuprofēna (divas molekulas pret drudzi, lai cīnītos ar slimības simptomiem) ražošanu:

  • mūsu Prāgas ražotnē tiek plānots saražot vēl miljons papildus vienību ibuprofēna un paracetamola,
  • papildus mūsu Prāgas ražošanas komandas centieniem, mūsu Bukarestes ražotne arī nolēmusi pielāgot savus plānus, trīskāršojot paracetamola ražošanas apjomus.

Mēs izmantojam digitālos kanālus, lai uzturētu sakarus un pastāvīgi sazinātos ar mūsu partneriem - vairumtirgotājiem un aptieku ķēdēm.

Vīrusa izplatīšanās novēršana ir ikviena atbildība. Tāpēc mēs arī esam ieviesuši papildu drošības pasākumus un higiēnas risinājumus, kā arī nodrošinājuši mūsu darbinieku informētību par aizsardzību pret infekcijām.