Zentiva jaunumi

Zentiva Praha závod

25. janvāris 2019    /    Preses jaunumi

Zentiva investē ražotnē Prāgā, lai stiprinātu savu ietekmi Eiropas ģenērisko zāļu jomā

Prāga, 2019. gada 25. janvāris: Zentiva iegulda 30 miljonus eiro, lai paplašinātu savu ražotni Prāgā. Šie ieguldījumi vēl vairāk stiprina Zentiva ražošanas ietekmi un ir daļa no plašākām ambīcijām kļūt par ģenērisko zāļu čempioniem Eiropā.

Thomas Koene, ražošanas vadītājs: „Ieguldījumi būs vērsti uz mūsu pašreizējo ražošanas spēju uzlabošanu, jo īpaši uz jaudas palielināšanu. Šobrīd Prāgā mēs saražojam līdz 120 miljoniem iepakojumu gadā, ko izplatām visā Eiropā. Pēc atdalīšanās procesa mēs pastiprinām investīcijas Prāgā, lai atbalstītu izaugsmes ambīcijas. Mūsu ražotne Prāgā ir mūsu uzņēmuma galvenais stūrakmens. Mēs jau esam sākuši investēt un esam apņēmušies to turpināt 2019.gadā ar tālāku 8 miljonu EUR investīciju.”

Zentiva savā ceļojumā atrodas unikālās un aizraujošās krustcelēs. Ir sākta pamatīga pārveide, lai sasniegtu pilnu uzņēmējdarbības potenciālu jaunā neatkarības laikmetā, ko atbalsta Advent International.

Ines Windisch, Korporatīvo sakaru un cilvēkresursu vadītāja, piebilst: „Mūsu organizācijas izaugsme sniedz jaunas iespējas mūsu cilvēkiem un amatiem. Šī būtiskā pārveide piesaistīs labākos talantus un saglabās mūsu komandu, lai nodrošinātu panākumus nākamajām paaudzēm. Šobrīd mūsu Prāgas ražotnē tiek nodarbināti vairāk nekā 600 cilvēku, kas veltī savu darbu augstas kvalitātes zāļu ražošanu, tādējādi atbalstot cilvēku ikdienas veselības aprūpes vajadzības.“

 

 

 

Par Zentiva | www.zentiva.lv


Zentiva pārliecība ir tāda, ka veselības aprūpe ir tiesības nevis privilēģija. Šobrīd labāka piekļuve veselības aprūpei cilvēkiem ir īpaši svarīgs jautājums. Mūsdienās, mēs visi paļaujamies uz ikdienas risinājumiem, kas veido veselīga dzīvesveida pamatu. Zentiva strādā Eiropas iedzīvotāju labā. Līdz ar veselības aprūpes profesionāļiem, farmaceitiem un veselības aprūpes sistēmas veidotājiem mēs uzskatām, ka mums ir sociāls pienākums palīdzēt samazināt izmaksas un uzlabot piekļuvi veselības aprūpei. Vairāk nekā 2500 darbinieku visā Eiropā un 2 ražotnes Prāgā un Bukarestē palīdz mums virzīties uz mērķi - kļūt par vadošo uzņēmumu nepatentēto un bezrecepšu zāļu jomā, lai labāk atbalstītu cilvēku ikdienas veselības aprūpes vajadzības.

 

Media contact


Mounira Lemoui
Communication Business Partner
Zentiva Group, a.s.
Cell: +420 727 873 159
U Kabelovny 130, 102 37 PRAGUE
Czech Republic
www.zentiva.com