Zentiva jaunumi

Zentiva

23. novembris 2018    /    Preses jaunumi

Zentiva un PHOENIX uzsāk stratēģisku sadarbību Eiropā

PRĀGA, 2018. gada 23. novembris.Uzņēmumi Zentiva un PHOENIX šajā nedēļā apvienoja spēkus un pulcējās pirmajā sadarbības sanāksmē Prāgā, lai sāktu divu veselības aprūpes uzņēmumu stratēģisko sadarbību Eiropā. 

 

“PHOENIX grupas darbinieki uzskata, ka Zentiva noteikti ir piemērots partneris sadarbībai Eiropā, jo tam ir stipras tradīcijas, plašs ģenērisko un bezrecepšu zāļu klāsts, kā arī tas darbojas daudzos Eiropas valstu tirgos”, stāsta PHOENIX grupas Korporatīvo farmācijas pakalpojumu un apgādes partnerattiecību vadītājs Nemanja Jankovičs(Nemanja Jankovic). 

 

Pirmie projekti, kas tiks uzsākti šīs stratēģiskās sadarbības ietvaros, tiks īstenoti atsevišķos Centrālās un Austrumeiropas valstu tirgos. “Mēs uzņēmumā PHOENIX esam pārliecināti, ka esam atraduši īsto partneri izplatīšanas un pārdošanas darbībām. Mēs vēlamies izvērst sadarbību, lai nākotnē varētu darboties vēl citos tirgos”, vēsta Zentiva grupas Tirdzniecības un ieņēmumu daļas vadītājs Roberts Storčs (Robert Storch).

 

Uzņēmumi darbosies stratēģiskas sadarbības līmenī, izmantojot komerciālās iespējas nodrošināt labāku Zentiva produktu pieejamību, lai tos varētu izmantot pacienti visā Eiropā.

 

 

Par PHOENIX grupuwww.phoenixgroup.eu 
PHOENIX grupa, kuras galvenais birojs atrodas Manheimā, ir vadošais farmācijas produktu tirgotājs Eiropā. Uzņēmums darbojas 27 valstīs, nodarbina 36 000 darbinieku un ir izveidojis unikālu tīklu, kas ģeogrāfiski aptver visu Eiropu, tādējādi dodot nozīmīgu ieguldījumu visaptverošas veselības aprūpes nodrošināšanā. PHOENIX grupas vīzija ir būt par labāko integrētas veselības aprūpes nodrošinātāju visās valstīs, kur tas darbojas. PHOENIX grupa uzskata sevi par saikni starp ražotāju un pacientu. Grupas pakalpojumu klāsts ir noderīgs farmācijas produktu ražotājiem, aptiekām, ārstiem, slimnīcām, veselības apdrošinātāju fondiem un pacientiem visā Eiropā. 

 

Izmantojot pievienotās vērtības pakalpojuma zīmolu “PHOENIX All-in-One” Eiropā, uzņēmums nodrošina pakalpojumus farmācijas uzņēmumiem visās 27 valstīs visā piegādes ķēdē — no ražošanas līdz pārdošanai, radot vairāk ieņēmumu vairākos atšķirīgos posmos. All-in-One vienkāršo procesus un ļauj mūsu partneriem nozarē pievērsties savam pamatbiznesam. Pakalpojumu klāstā ietilpst klīnisko izmēģinājumu apgādes pakalpojumi, tirgus potenciāla pētījumi, tirgus piekļuves pakalpojumi, veselības aprūpes loģistika, piekļuve vairāk nekā 16 000 aptieku un miljoniem pacientu Eiropā, izmantojot farmācijas kanālu.

 

Par Zentiva www.zentiva.com

Uzņēmumā Zentiva tiek uzskatīts, ka piekļuve veselības aprūpei ir tiesības, nevis privilēģija. Tagad vairāk nekā jebkad iepriekš cilvēkiem ir nepieciešama labāka piekļuve veselības aprūpei. Mūsdienās ikdienas risinājumi, no kuriem mēs visi esam atkarīgi, patiešām ir vitāli svarīgs pamats veselīgam dzīvesveidam.

 

Zentiva strādā cilvēkiem, kas dzīvo Eiropā. Cieši sadarbojoties ar veselības aprūpes speciālistiem, farmaceitiem un lēmumu pieņēmējiem veselības aprūpes jomā, uzņēmuma darbiniekiem ir tāda pati pienākuma sajūta pret sabiedrību attiecībā uz izmaksu samazināšanu un piekļuves iespēju uzlabošanu veselības aprūpei. Uzņēmums Eiropā nodarbina vairāk nekā 2500 darbinieku, un tam ir 2 ražotnes Prāgā un Bukarestē. Izmantojot šos resursus, uzņēmums cenšas būt labākais ģenērisko un bezrecepšu zāļu jomā, lai pēc iespējas vairāk atbalstītu cilvēku ikdienas veselības aprūpes vajadzības.