Mājas lapa » Mūsu produkti » Mūsu patentbrīvie medikamenti


Mūsu patentbrīvie medikamenti

Zentiva ir līderis modernu, kvalitatīvu un pieejamu patentbrīvo medikamentu izstrādē, ražošanā un izplatīšanā.


ZentivaPatentbrīvie medikamenti ir līdzvērtīgi oriģinālajiem zīmola medikamentiem, kuri vairs netiek aizsargāti ar patentu. Tie satur tās pašas aktīvās vielas, kas ir oriģinālo produktu sastāvā, un to bioekvivalence tiek pierādīta klīniskos pētījumos.

Bioekvivalence nozīmē, ka patentbrīvā versija izdala savu aktīvo vielu (zāles) asinīs praktiski tādā pašā ātrumā un daudzumos kā oriģinālais medikaments. 

Lai gan patentbrīvajiem medikamentiem nav nepieciešami pilnīgi klīniskie izmēģinājumi, tie ir pakļauti tiem pašiem stingrajiem kvalitātes standartiem, kas attiecas uz oriģinālajiem zīmoliem, un tiem ir tāda pati paredzamā iedarbība un drošība.

Patentbrīvie medikamenti parasti ir daudz lētāki par oriģinālajiem zīmoliem, tādejādi valstu veselības aprūpes sistēmām un pacientiem nodrošinot kvalitatīvus medikamentus par pieņemamām cenām.

Līdz ar patentbrīvo medikamentu izplatības un izmantošanas pieaugumu Zentiva atrodas izdevīgā pozīcijā, lai nodrošinātu kvalitatīvus un pieejamus medikamentus visā Eiropas tirgū.

Mūsu plašais un arvien augošais produktu portfelis, visaptverošais organizatoriskais tīkls un spēja ātri reaģēt padara Zentiva par ideālu izvēli patentbrīvo preparātu piegādei.

Pēdējo reizi atjaunots: 2011.08.26. 5:24 


[ ↑ K obsahu ↑ ]