Mājas lapa » Karjera » Darbs Zentiva


Darbs Zentiva

Zentiva mērķis ir kļūt par vienu no Eiropas vadošajiem patentbrīvo medikamentu uzņēmumiem. Kā ātri augošs uzņēmums mēs meklējam talantīgus un mērķtiecīgus darbiniekus, kas palīdzēs mūsu uzņēmumam attīstīties un sasniegt tā mērķus. Mēs zinām, ka mūsu panākumi ir atkarīgi no mūsu darbiniekiem, to uzticības un centības.


Zentiva

Mūsu mērķis ir palīdzēt katram Zentiva kolektīva loceklim īstenot profesionālu un personīgu izaugsmi. Mēs nodrošinām dinamisku un pozitīvu vidi, kurā tiek atbalstīti jaunievedumi un tiek izplatītas zināšanas. Mēs izmantojam modernas personāla informācijas sistēmas un programmas, kas veicina darbaspēka procesu efektivitāti tādās jomās kā personāla atlase, atalgojums, apmācība un attīstība, plānošana un analītika. Kā Sanofi grupas uzņēmums Zentiva piedalās stratēģiskās globālās iniciatīvās cilvēkresursu vadības jomā un programmās, kas iemieso organizatorisko modeli “Vienots uzņēmums, vienoti cilvēkresursi”.

Zentiva īsteno diskriminācijas novēršanas politiku, kurā atspoguļojas tādas mūsu vērtības kā cieņa un solidaritāte.

Lai uzzinātu vairāk par to, kā jūs varat kļūt par daļu no veiksmīgas organizācijas, kura investē savu darbinieku izaugsmē un pacientu dzīvju uzlabošanā, lai nodrošinātu labāku nākotni, lūdzu, iepazīstieties ar šeit sniegto informāciju.

Pēdējo reizi atjaunots: 2011.08.26. 5:49 


[ ↑ K obsahu ↑ ]