Mājas lapa » Par mums » Mūsu misija un redzējums


Mūsu misija un redzējums


Jau no pašiem pirmsākumiem Zentiva ir strādājusi, lai uzlabotu pacientu dzīves. Mūsu mērķis ir palielināt kvalitatīvu medikamentu pieejamību cilvēkiem arvien lielākā skaitā valstu. Mūsu aizraušanās, apņēmība un vēlme veidot veselīgāku nākotni liek mums pastāvīgi meklēt jaunas attīstības iespējas un izstrādāt vislabākos iespējamos medikamentus, lai tādejādi īstenotu mūsu redzējumu.

Zentiva Mūsu redzējums

Zentiva būs līderis kvalitatīvu, pieejamu medikamentu jomā, lai apmierinātu arvien plašāka pacientu loka vajadzības arvien lielākā skaitā valstu. 

Mūsu misija

Sanofi grupas uzņēmuma Zentiva mērķis ir būt vienam no Eiropas vadošajiem patentbrīvo medikamentu uzņēmumiem. Jau šobrīd esot viens no visstraujāk augošajiem patentbrīvo medikamentu uzņēmumiem Eiropā, mēs plānojam nākamo piecu gadu laikā savu pacientu skaitu divkāršot. Mēs to panāksim, paplašinot savu produktu klāstu un savas darbības ģeogrāfisko teritoriju, izmantojot elastīgu, mērķtiecīgu pieeju uzņēmējdarbībai. Mūsu mērķis ir būt vienam no trim lielākajiem spēlētājiem visos mūsu tirgos.

Pēdējo reizi atjaunots: 2011.08.28. 22:13 


[ ↑ K obsahu ↑ ]