Mājas lapa » Par mums


Par mums

Sanofi grupas uzņēmums Zentiva ir trešais lielākais un visātrāk augošais patentbrīvo medikamentu uzņēmums Eiropā. Zentiva, kura pirmsākumi meklējami jau 15. gadsimtā, ir augstu vērtēts partneris patentbrīvo medikamentu jomā. Šodien mēs esam pionieri modernu, kvalitatīvu un pieejamu medikamentu izstrādē.


Zentiva

Šobrīd darbojamies 32 tirgos, kas aptver gandrīz 800 miljonus iedzīvotāju. Zentiva ir vadošas pozīcijas vairākos farmaceitiskos tirgos, piemēram, Čehijā, Rumānijā, Slovākijā un Turcijā, un tā veiksmīgi paplašina savu uzņēmējdarbību arī citos Rietumeiropas, Centrāleiropas un Austrumeiropas tirgos.

Mūsu panākumi balstās uz ciešu un spēcīgu sadarbību ar uzņēmējdarbības partneriem, ārstiem, farmaceitiem un pacientiem. Zentiva mērķis ir piegādāt kvalitatīvus patentbrīvos medikamentus un nodrošināt pieeju virknei izglītojošu un atbalsta programmu.

Mūsu plašais medikamentu portfelis aptver visas galvenās terapijas jomas. Galveno produktu grupu vidū ir pretinfekciju un pretsāpju līdzekļi un zāles sirds un asinsvadu slimībām, centrālās nervus sistēmas traucējumiem, sieviešu veselības aprūpei un gremošanas sistēmas slimībām.

Zentiva ir četras galvenās ražotnes Centrāleiropā un Austrumeiropā, kas ļauj uzņēmumam ražot un izplatīt produktus visos savos tirgos ātri un efektīvi. Mēs uzturam visaugstākos produktu kvalitātes un drošības standartus visās mūsu ražošanas un piegādes līnijās. Modernajās ražotnēs ir nodarbināti gandrīz 3000 cilvēku, un produkcijas kopējais apjoms gadā sasniedz 440 miljoni vienību – tādejādi Zentiva pēc apjoma ir viens no lielākajiem farmaceitisko līdzekļu ražotājiem Eiropā.

Zentiva ir nozīmīgs elements Sanofi kopējā stratēģijā, piegādājot kvalitatīvus un uzticamus medikamentus par pieņemamām cenām pacientiem un veselības aprūpes pakalpojumu sniedzējiem visā Eiropā. www.sanofi.com

Pēdējo reizi atjaunots: 2011.10.11. 16:28 


[ ↑ K obsahu ↑ ]